Nasze marki

Dlaczego Quicksilver?

Marka łodzi założona w 1986 roku. Łączy nowoczesny styl z jakością wykonania i wytrzymałością. Przystosowana idealnie do europejskich warunków pogodowych. Wnętrza łodzi wykonane są z wodoodpornych, trwałych materiałów, które nie mokną podczas deszczu. Czyszczenie i konserwacja jest bajecznie prosta - wystarczy karcher, woda i szampon jachtowy. Nie spotkasz niepraktycznych w Polsce dywaników na podłodze, skór czy materiałów rodem ze słonecznej, bezdeszczowej Ameryki. Nie trać czasu na suszenie pokładu i tapicerki. Ciesz się pływaniem!

Najlepszy w swojej klasie stosunek ceny do jakości oraz wysoka rozpoznawalność marki. W 2016 roku Quicksilver zajął pierwsze miejsce sprzedażowo na rynkach yachtingowych m.in. w Niemczech, Hiszpanii, Włoszech oraz Wielkiej Brytanii, otrzymując spektakularny wynik ponad 2100 sprzedanych nowych jachtów.

Duża możliwość konfiguracji wyposażenia oraz wachlarz modeli powodują, że jesteś w stanie wybrać jacht idealny dla siebie - niezależnie czy chcesz wędkować, zabrać znajomych na spokojny rejs, czy pobijać rekordy prędkości na wodzie.

Rozbudowana sieć gwarancyjna i serwisowa, trwały dostęp do części zamiennych oraz łatwa zbywalność sprzętu używanego. W całej Europie.

Dlaczego Uttern?

Szwedzka marka łodzi motorowych premium założona w 1967 roku. Jej codziennym środowiskiem są skandynawskie, ciężkie warunki morskie. Radzi sobie zawsze i wszędzie. Podczas długiej działalności nabyte doświadczenie pozwoliło opracować niebanalne i najlepsze w swojej klasie łodzie, które w polskich warunkach pogodowych radzą sobie rewelacyjnie. Mocny kadłub, dbałość o każdy szczegół oraz ręczne wykończenie dają zawsze gwarancję zadowolenia.

Predefiniowane przez producenta pakiety wyposażenia ułatwiają wybór. Zamów to co wybierają wszyscy, to co jest najpotrzebniejsze na wodzie i jednocześnie prezentuj się wzorowo.

W 2016 roku Uttern był czołową marką w Skandynawii pod względem sprzedaży nowych łodzi. 

Najlepsza w swojej klasie jakość wykonania oraz unikalność marki. Wyróżnij się!