Quicksilver

Dlaczego Quicksilver?

Marka łodzi założona w 1986 roku. Łączy nowoczesny styl z jakością wykonania i wytrzymałością. Przystosowana idealnie do europejskich warunków pogodowych. Wnętrza łodzi wykonane są z wodoodpornych, trwałych materiałów, które nie mokną podczas deszczu. Czyszczenie i konserwacja jest bajecznie prosta - wystarczy karcher, woda i szampon jachtowy. Nie spotkasz niepraktycznych w Polsce dywaników na podłodze, skór czy materiałów rodem ze słonecznej, bezdeszczowej Ameryki. Nie trać czasu na suszenie pokładu i tapicerki. Ciesz się pływaniem!

Najlepszy w swojej klasie stosunek ceny do jakości oraz wysoka rozpoznawalność marki. W 2016 roku Quicksilver zajął pierwsze miejsce sprzedażowo na rynkach yachtingowych m.in. w Niemczech, Hiszpanii, Włoszech oraz Wielkiej Brytanii, otrzymując spektakularny wynik ponad 2100 sprzedanych nowych jachtów.

Duża możliwość konfiguracji wyposażenia oraz wachlarz modeli powodują, że jesteś w stanie wybrać jacht idealny dla siebie - niezależnie czy chcesz wędkować, zabrać znajomych na spokojny rejs, czy pobijać rekordy prędkości na wodzie.

Rozbudowana sieć gwarancyjna i serwisowa, trwały dostęp do części zamiennych oraz łatwa zbywalność sprzętu używanego. W całej Europie.